Ольвия - Фестиваль Авторской Песни » Разное » Організація весілля в українському стилі. На Західній Україні
Організація весілля в українському стилі. На Західній Україні
Опубликовано: 22-08-2017, 17:40

Організація весілля в українському стилі завжди приваблювала дівчат. Український фольклор завжди славився старинними обрядами та традиціями. Із року в рік все більше молодих пар вибирають традиційний стиль для святкування свого весілля.


В українському весіллі настільки багато традицій та обрядів, що зразу всі не перерахуєш. Під час весільної церемонії молодятам перев’язують руки рушником, потім молодята випивають три ковтки зі срібної чаші. Така чаша символізує любов та вірність. Цей обряд при вінчанні зміцнює молоду сім’ю навчно.


Весілля починається у нареченої вдома, де проходить обряд викупу. Потім батьки благословляють молодят з хлібом, сіллю, медом та вином. Хліб є символом щедрості, сіль – потреби, мед – символізує солодке життя, а вино – достаток і сімейне благополуччя . Після частування починається саме свято з традиційними українськими піснями, танцями та веселощами. До речі,без благословення батьків пара не має права вінчатися у храмі.


Організовуючи українське весілля, особливу увагу приділіть музичному ансамблю, який буде виконувати українські пісні. На відміну від класичного весілля, українське святкування веселіше і наповнене неперевершеними піснями. Таку атмосферу слід підтримати не тільки гостям і молодятам, але й музикам.


Для українського весілля тамада має досконало знати українську мову. Ведучій повинен веселити людей влучними українськими гуморесками, вдало жартувати, вміти розвеселити. Також ця людина буде знаходитися з вами весь вечір, і вам повинно бути з нею комфортно.


Традиційне весілля передбачає і особливий український дрес-код. Коли будете запрошувати людей на свято, попросіть їх одягти вишиванки. Якщо ви запрошуєте тільки найближчих друзів та родичів, то вони з радістю це зроблять. Молодята можуть вибрати для себе більш сучасний варіант українського одягу: для нареченої – вишиту весільну сукню сучасного фасону, додайте до образу гарних червоних прикрас, можливо надіньте вінок; для молодого – вишита сорочка з класичними брюками.


Декорування приміщення грає важливу роль, так як він сам задає основний стиль. Столи добре буде прикрасити глечиками з ароматними , польовими квітами. Вишиті скатертини з в’язаними серветками будуть дуже гарно доповнювати прикрашену залу. Використовуйте більше польових квітів. Можна сплести багато вінків і дарувати їх незаміжнім дівчатам. Пам’ятайте, що найкраще оформлення здійснювати в традиційних тонах: синьому, жовтому, червоному і блакитному.


Найкращим варіантом транспорту для українського весілля – це, звісно, візок з кіньми. Але якщо коней нема де взяти, то підійде і звичайний автомобіль. В якості прикраси використовуйте яскраві атласні стрічки, соняшники та вишиті рушники.


Щоб ви могли насолоджуватися весіллям повність, пропоную вам звернутися до весільного агентства. Вони допоможуть вам зробити весілля вашої мрії та перекладуть на свої плечі багато обов’язків. У мене є декілька відомих весільних агентств ,які я може вам запропонувати.


Організація весілля Луцьк – Event- агенція «Family», пр-т Соборності 18.


Організація весілля Ужгород – «Мопіс», вул. Івана Франка 59.


Організація весілля Чернівці - «Шик», Головна вулиця, 179


Рекомендуємо подивитись на російськомовні сайті наших партнерів:


Заказать продающий текст вы можете у копирайтера и маркетолога Владимира Багненко.


Copyright © 2022, www.olviafest.com
Все права защищены.