Ольвия - Фестиваль Авторской Песни » Разное » Наш це громадський рух завжди відкритий для кожного
Наш це громадський рух завжди відкритий для кожного
Опубликовано: 25-12-2018, 19:05

В сьогоднішній час все менше і менше різноманітних бізнес-проектів, котрі належать державі або певним громадам. Практично все – власність окремих фізичних осіб. Не є винятком і ЗМІ. Телеканали, радіостанції, друковані видання – все це власність людей, котрі є далеко не бідними. Здавалось би, нічого поганого і небезпечного в цьому немає. Але, лише не в ситуації, коли мова йде про політичний сектор країни.


Якщо коротко, то у кожного бізнесмена є свої інтереси. Відповідно, він зацікавлений, аби до влади потрапляли «потрібні» особи. Що для цього робиться? Банальний піар, направлений на те, щоби донести «потрібну» інформацію до якомога більшої аудиторії. Сьогодні контролюється практично все. Як результат, вибори дуже часто виграють не ті, хто дійсно достойний, і ті, хто може похвалитись високим рівнем впливу.


Підкуп виборців, фальсифікація, силові кроки, дезінформація – сучасна політика не викликає поваги. Але що ж робити тим громадянам, для яких першочергове значення має все-таки доля держави? Вони дійсно бажають, аби країною керували розумні освічені люди. Такі громадяни піклуються не лише про своє щасливе життя. Вони бажають забезпечити достойне майбутнє своїм дітям і онукам.


Єдиний правильний варіант – знайти незалежний ресурс, котрий не буде підтримувати жодного кандидата так само, я к і не буде не об’єктивно ставитись до певної політичної партії. ЧЕСНО – це громадський рух www.chesno.org, що створений саме в таких цілях. Ніколи організація не вступає в будь-які союзи з учасниками передвиборчих перегонів.


Основний девіз руху – справедливість і прозорість допоможе в розвитку країни. З такою метою тисячі небайдужих учасників регулярно працюють не покладаючи рук. Вони готові витрачати на таку діяльність практично весь свій вільний час, адже розуміють – ця справа дійсно потрібна.


Особливо важлива така інформація по відношенню до нових облич. Одне діло політик з досвідом, котрий добре знайомий широкому електорату. До нього можна ставитись позитивно, негативно, нейтрально. Але, якщо на арені з’являється абсолютно нова фігура, то пересічному громадянину досить важко дізнатись про нього дані.


А головне – зрозуміти, яким джерелам інформації дійсно можна довіряти. Рух – буде хорошим помічником в подібних питаннях. Кожен громадянин має право знати об’єктивну інформацію про учасників передвиборчих перегонів.


Джерело: Chesno


Copyright © 2022, www.olviafest.com
Все права защищены.